top of page

Проект для будівельників

What is included in the interior design? An interior design project is a package of documents (sketches, photorealistic images, drawings and statements), according to which repair and finishing work is carried out, interiors are filled with appliances, furniture, and decor. It includes not only colorful interior drawings, but also complex calculations, diagrams and drawings.

Дизайн інтер'єру включає:

1. Технічне завдання – грамотно складений список Ваших побажань, що дає гарантію того, що все буде виконано згідно з Вашими вимогами. На даному етапі відбувається знайомство дизайнера та замовника. Дизайнер повинен зрозуміти основні потреби замовника, його смакові уподобання, звички, хобі, захоплення тощо.

2. Попередні варіанти дизайну з урахуванням Ваших бажань, що дозволяє спланувати розташування кімнат, розміщення меблів, стильові рішення.

3. 3D-візуалізація – фотореалістичне зображення з різних ракурсів кожного приміщення Вашої квартири, що дозволяє Вам побачити Ваш майбутній інтер'єр у реальності, з урахуванням усіх деталей, які дизайнери з Вами вже відобразили у Технічному Завданні. 3D-візуалізація є важливим етапом при створенні дизайну інтер'єру. На даному етапі Ви можете побачити інтер'єр та подивитися на скільки комфортно Вам перебуватиме в такому .

4. Робоча документація - створення креслень, схем, розгортки стін, відомість матеріалів, меблів та устаткування. цей перелік документів дозволить Вам заощадити час, розрахувати бюджет з огляду на всі роботи та матеріали. Для того, щоб втілити в життя все, що було придумано та запропоновано дизайнером на етапі 3D-візуалізації, необхідно грамотно розроблені комплект креслень та схем.

Composition of the project

Еconomic indicators

51.jpg
bottom of page